Билеты Біла акація

Біла акація || 25 september 2022 || Musical comedy

25 september 16:00
Odesa · Odessa Academic Theater of Musical Comedy by M. Vodyanoy
100 uah
Genre : Spectacle

Біла акація

оперета на 2 дії
П'єса — В. Масс і М. Червинський

У рік свого 70-річчя Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного представляє легендарну оперету, яка була поставлена в 1956 році на нашій сцені і стала візитною карткою театру. «Біла акація» для Одеської музкомедії — як «Чайка» для МХАТу.

«Задум „Білої акації“ виник у травні 1954 року, коли до Одеси приїхали І. Дунаєвський з лібретистами Володимиром Массом і Михайлом Червинським. „Ми гуляли по вулицях і мріяли, — згадував І. Гріншпун. — Чи мріяли про нову оперету, навіть знайшли двір, де буде відбуватися подія. Старий одеський двір, багато сусідів, де все ділять засмучення і радості, що відбуваються в кожній родині... Так народжувалася... „Біла акація“. Ми очікували її з нетерпінням, оскільки це був „одеський матеріал“... З перших днів приїзду до Одеси, яка так гостинно нас прийняла, хотілося присвятити виставу цьому місту, багато раз оспіваного, овіяного романтикою“. В Одесі романтику завжди уособлювало море й моряки, а в 1950-х головними морськими героями були китобої. Вихід в рейс і повернення з рейсу флотилії „Слава“ збирали в порту і на Приморському бульварі не тільки родичів і друзів, а й десятки тисяч спраглих побачити своїми очима це величне видовище. На відміну від офіційних дат, то були істинно народні свята. Тому саме китобоїв автори вирішили зробити героями нової оперети» («Сьогодні і назавжди», О. Галяс).

У 1957 році за виставою був знятий фільм, який 12 травня 1958 року вийшов на екрани, після чого «театр вирвався в лідери свого виду мистецтва. Михайло Водяний став тим, кого в старовину називали „улюбленець публіки“. А пісня Тоні про Одесу стала спочатку неформальним, а з 25 серпня 2011 року — офіційним гімном міста. Ця пісня назавжди „зріднилася“ з голосом Ідалії Іванової...»

Легендарна оперета, зоряний склад артистів (5 народних артистів України), приголомшлива музика Ісаака Дунаєвського і п'янкий аромат білої акації — все це чекає наших глядачів!

Біла акація || 25 september 2022 || Musical comedy
25 september 16:00
100 uah