Квитки на Антитіла - Афіша концертів в Одесі

 
Билеты HELLO
24 серпня 19:00 субота
HELLO
Подія закінчилась
Билеты КАМТУГЕЗА НА РАДІО ROKS 10 РОКІВ Одеса
15 листопада 19:00 п'ятниця
КАМТУГЕЗА НА РАДІО ROKS 10 РОКІВ Одеса
Подія закінчилась
Фільтр

Фото/Відео

Антитіла
Антитіла
Антитіла
Антитіла
Антитіла
Антитіла
Антитіла
Антитіла

Антитіла

Купити квиток на концерт гурту Антитіла в Одесі

Гурт «Антитіла» — неординарне явище сучасної української музики, якому вдається поєднувати сучасні драйвові мотиви, з чутливою та гостросоціальною лірикою. У доробку колективу 6 альбомів, безліч синглів, відеокліпів та навіть саундтреків до кіно та серіалів (із останнього — «Там, де ми є» до серіалу школа та «Лего» до фільму «Я, Ти, Він, Вона»). У 2019 році гурт відправляється у масштабний стадіонний тур містами України, у межах якого представить широкому загалу свій 6 альбом — «НеІІо». Завчасно купити квиток на найближчий концерт гурту «Антитіла» в Одесі ви можете за допомогою сайту TicketsBox.

Співати про болюче

«Антитіла» вміють не тільки збирати стадіони, але й робити зі своїх концертів справжні шоу — недарма прихильників гурту можна знайти серед людей найрізноманітніших професій та різного віку. Усіх їх об’єднує любов до якісної музики та глибоко смислу у текстах.

На офіційному сайті хлопці вказують, що історія колективу починається з 2008 року, однак соліст і очільник колективу Тарас Тополя мріяв про цей проект мало не зі школи. А пісня з однойменною назвою була вперше виконана майбутнім популярним музикантом ще на власному випускному. Втім, це лише був початок довгого шляху до своєї мети, протягом якого довелося пройти через маленькі виступи в клубах, барах, через «Караоке на майдані» та шоу-программу «Шанс». Нарешті у 2008 році записано перший студійний альбом «БудуВуду», пісні з якого стали швидко відомі в Україні та Росії. Після цього грут в оновленому та розширеному слкаді записує ще кілька альбомів:

  • 2011 — «Вибирай»;
  • 2013 — «Над полюсами»;
  • 2015 — «Все красиво».

У цих альбомах остаточно кристалізується унікальний напрямок розвитку музики гурту. У своїх піснях «Антитіла» співають про складні моменти у житті людини, про вибір та про свободу, за яку необхідно боротися.

Більше якісної музики

Останні кілька років у кар'єрі колективу були найбільш плідними: у 2016 році з’являється альбом «Сонце», який вирізняється сучасним звучанням та ідеальним балансом між роком та поп-музикою. 2018 рік подарував прихильникам гурту ще одну надзвичайну платівку — «НеІІо», деякі пісні з якої вже чудово відомі загалові. До таких належить хіт «Лови момент», кліп на який розповідає історію ядерного апокаліпсису, за яким спостерігають з вершини Карпат музиканти та їхні родини. Тепер до постійного складу гурту входить п’ятеро осіб: незмінний вокаліст Тарас Тополя, Сергій Вусик, Дмитро Водовозов, Дмитро Жолудь та Михайло Чирко.

Окрім запису студійних альбомів, «Антитіла» активно гастролюють Україною та поза її межами. І з кожним роком їх концерти стають все більш технічними та яскравими: до шаленої енергетики додається відточений роками професіоналізм. Поєднання якісної музики та професійного шоу привертають чимало уваги та стимулюють прихильників купувати квитки та відвідувати на всі концерти гурту, завдяки чому виступи колективу так часто ознаминовуються аншлагами. Зі звичайних музикантів хлопці давно вже виросли, вони мають активну громадську позицію і виражають її у своїх піснях.

Купити квиток на концерт гурту «Антитіла»

Великий стадіонний тур 2019 року присвячений презентації останнього альбому «НеІІо». Більшість пісень вже відомі прихильникам — музиканти постійно викладають свої записи у вільний доступ, що не зменшує відсоток проданих платівок (ще один показник чудової музики). Звісно, звучатимуть і вже знайомі пісні, і щойно записані, однак виступи обіцяють бути масштабними.

А купити квиток на найближчий концерт колективу в Одесі ви можете на сайті « ТікетсБокс». Тільки варто пам’ятати: квитки на «Антитіла» розлітаються надзвичайно швидко.